Zamów obiad dla siebie lub Twojej firmy

Codziennie gotujemy świeże, domowe posiłki, które można zamówić z dostawą do domu lub pracy.

Zamówienia pod numerem telefonu 32 212 64 18.

Koszt dowóz na terenie miejscowości Chechło 0zł, na terenie Gminy Klucze(miejscowości Ryczówek, Rodaki, Kwaśniów, Bydlin, Jaroszowiec, Kolbark, Cieślin, Krzywopłoty) 5 zł, Olkusz koszt 10 zł, dostawa w Olkuszu możliwa przy zamówieni minimum – 50 zł.

Posiłki są dostarczane w godzinach 11.30 do 13.30 w zależności od miejsca dostawy.

Zamówienia na dany dzień są przyjmowane do godziny 10.30.

OFERTA ŻYWIENIOWA DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP

Z myślą o grupach zorganizowanych tworzymy dedykowane oferty wyżywienia dostosowane do Państwa oczekiwań. Obecnie możemy zaproponować do dyspozycji naszych gości trzy sale restauracyjne różnej wielkości, posiadajcie bezpośredni dostęp do parkingów obsługujących duże autokary wycieczkowe oraz kompleksowe wyposażanie – zarówno pod kątem gastronomicznym jak również multimedialnym. Dzięki temu w razie potrzeby mogą być one wykorzystywane nie tylko w celach konsumpcyjnych, ale równocześnie do organizacji spotkań tanecznych lub konferencyjnych.

Nasze przykładowe propozycje menu, podzieliliśmy na ofertę skierowaną do zorganizowanych grup dziecięcych oraz osób dorosłych. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen poszczególnych opcji żywieniowych serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem do spraw żywienia grupowego, który posiada kilkuletnie doświadczenie w tej materii i z chęcią podpowie rozwiązania dostosowane do specyficznych wymagań Państwa grupy.

OFERTA ŻYWIENIOWA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Okres przedszkolny oraz szkolny naszych dzieci to kluczowy czas ich rozwoju psychofizycznego. Dlatego prawidłowe żywienie w tym wieku jest niezbędne do ich rozwoju oraz utrzymania sprawności fizycznej, intelektualnej oraz emocjonalnej na optymalnym poziomie. Nasze przedsiębiorstwo społeczne dokłada najwyższej staranności w przyrządzaniu odpowiednio zbilansowanych posiłków dla grona naszych najmłodszych klientów – komponując je z najwyższej jakości składników.

Spośród naszych propozycji można dowolnie komponować własne zestawy posiłków, które będziemy dostarczać bezpośrednio do Państwa placówki. Przy planowaniu jadłospisów kierujemy się ich urozmaiceniem pod względem smaku, uwzględniając równocześnie wymagania alergiczne i wyznaniowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem do spraw żywienia grupowego, który posiada kilkuletnie doświadczenie w tej materii i z chęcią podpowie rozwiązania dostosowane do specyficznych wymagań Państwa placówki. Z wielką przyjemnością dostarczymy również nasze potrawy do degustacji, celem bezpośredniego potwierdzenia najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

OFERTA ŻYWIENIOWA DLA FIRM

Nieważne czy poszukujesz oferty abonamentowego cateringu dla pracowników, profilaktycznych posiłków regeneracyjnych czy obsługi cateringowej spotkań biznesowych i konferencji. W swojej ofercie posiadamy kompletną ofertę żywieniową dla małych i dużych przedsiębiorstw i instytucji.
Z myślą o tej grupie klientów tworzymy specjalne rozwiązania dostosowane do stawianych przed nami zadań – dostosowując nasze usługi do potrzeb i charakteru zleceniodawcy.

Realizujemy zarówno zamówienia jednorazowe jak i kontraktowe wymagające szczegółowych ustaleń menu, miejsca, terminu oraz formuły dostawy. Posiłki możemy wydawać na terenie zakładu lub innego wskazanego miejsca pracy w termosach zbiorczych lub opakowaniach jednorazowych. Przy długoterminowej współpracy i realizacji większych zleceń istnieje możliwość uzyskania zniżek i upustów na oferowane usługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem do spraw żywienia grupowego, który posiada kilkuletnie doświadczenie w tej materii i z chęcią podpowie rozwiązania dostosowane do specyficznych wymagań Państwa firmy i instytucji. Z wielką przyjemnością dostarczymy również nasze potrawy do degustacji, celem bezpośredniego potwierdzenia najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

OFERTA ŻYWIENIOWA DLA DOMÓW OPIEKI

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi cateringowe dla domów opieki społecznej nie posiadających własnego zaplecza gastronomicznego lub takich, które pragną korzystać jedynie z częściowego wsparcia w tym zakresie. Wiemy, jak ważne jest prawidłowe odżywianie się osób starszych często przyjmujących na stałe dużo leków i wymagających wsparcia zdrowotnego. W ich polepszeniu i utrzymaniu stanu zdrowia, aż do późnej starości kluczowa jest zoptymalizowana fizjologicznie, zróżnicowana dieta – chroniąca przed żywieniem jednostronnym, uwzględniająca jednocześnie specjalne wymagania dietetyczne (np. dieta cukrzycowa)

Odbiorcami naszych usług są ośrodki opieki społecznej i domy seniora na terenie województwa małopolskiego i śląskiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem do spraw żywienia grupowego, który posiada kilkuletnie doświadczenie w tej materii i z chęcią podpowie rozwiązania dostosowane do specyficznych wymagań Państwa jednostki. Z wielką przyjemnością dostarczymy również nasze potrawy do degustacji, celem bezpośredniego potwierdzenia najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

OFERTA ŚWIĄTECZNYCH PRZYJĘĆ FIRMOWYCH

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, najpiękniejszy okres w roku – czas spotkań przy stole, tradycyjnie domowych, ale coraz częściej również tych – firmowych. Stają się one doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i biesiadowania ze współpracownikami w oderwaniu od natłoku codziennych obowiązków zawodowych. Świąteczna atmosfera sprzyja integracji pracujących ze sobą ludzi, a uroczysta kolacja wigilijna uświetnia wspólnie spędzone chwile.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty firmowych spotkań wigilijnych podczas, których zajmiemy się zarówno przygotowaniem wyśmienitych potraw, jak również zapewnimy odpowiednią oprawę tej szczególnej chwili. Nasza oferta wigilijna to kilka propozycji menu, dostępnych w dwóch wariantach spotkań: realizowanych u nas w restauracji lub w siedzibie klienta. Zawierają one smaczne przystawki, zupy, dania główne oraz desery przygotowane według tradycyjnych polskich przepisów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który na podstawie wielu lat doświadczeń w organizacji tego typu przedsięwzięć z przyjemnością doradzi rozwiązania dostosowane do potrzeb państwa firmy i instytucji.

Zamówienia indywidualne

Zamówienia dla firm i instytucji

Telefon – 32 212 64 18

Telefon – 32 647 21 50

e-mail – biuro@opokas.pl